SF1,
Valašský hokejový klub: Čechmánek - Tesařík, A. Stavjaňa, Veber, Zubíček, Srdínko, Divíšek, Šafařík - Broš, Stantien, Galkin, Sršeň, Dopita, Kratěna, Kapusta, Bělohlav, Beránek.
HC Sparta Praha: Hnilička (32. Cinibulk) - Ptáček, Kučera, J. Nedvěd, Kročák, Adam, Burda, Vykoukal - Kverka, Zelenka, Žemlička, Chabada, J. Hlinka, Kalla, Duda, T. Jelínek, Sivek, M. Hlinka, P. Nedvěd.
Goals and assists: 10. Bělohlav (Kapusta, Dopita), 18. Kratěna (A. Stavjaňa), 22. Broš, 32. Dopita (Veber, Bělohlav) - 37. Žemlička (Ptáček, Vykoukal). Referees: Vokurka - Český, Jakub. Penalties: 3:4, navíc Tesařík (VSE) 2+10 minut - NAPT. Power play goals: 0:0. Shorthanded goals: 0:0. Attendance: 4890. Shots on goal: 38:35. Scoring sequence: 4:0, 4:1.