Valašský hokejový klub: Čechmánek - Tesařík, A. Stavjaňa, Veber, Jaškin, Srdínko, M. Divíšek - Broš, Stantien, Galkin, Padělek, Sršeň, Dopita, Kapusta, Kratěna, Bělohlav, Beránek.
HC Sparta Praha: Hnilička - Ptáček, Kučera, J. Nedvěd, Toužimský, Burda, Vykoukal - Kverka, Zelenka, Žemlička, Chabada, J. Hlinka, Duda, T. Jelínek, Sivek, Hlaváč, M. Hlinka, P. Martinec.
Goals and assists: 33. Stantien (Veber, Kratěna), 60. Dopita (Kapusta). Referees: Klouček - Čížek, Padevět. Penalties: 4:6, navíc A. Stavjaňa (VSE) a Vykoukal (SPA) 10 minut - osobní tresty ve hře, Sršeň (VSE) 5 minut + OK za sekání. Power play goals: 1:0. Shorthanded goals: 1:0. Attendance: 5122. Shots on goal: 40:27. Scoring sequence: 2:0.

Buy tickets for the quarterfinal here!

ZACK KASSIAN JOINS SPARTA