04.12.2005 - Vojtěch Gibiš

Sparta nezvládla ve Vsetíně úvod 2. třetiny, prohrála 3:4

round 30, Sunday 4.12.2005
Valašský hokejový klub: Hovi - Ponomarev, Kučný, Horák, Bauer, Brincko, Augusta, Bolf - Květoň, Stantien, Demel - Janků, Steiner, Jenáček - Dubec, Zdráhal, Rob - Valko, R. Hruška, Duba, od 45. navíc Sakrajda. Trenéři: Kopřiva a Vlach.
HC Sparta Praha: Schwarz - Stehlík, Černošek, Dobroň, Jan Hanzlík, Toman, O. Malinský - O. Kratěna, Sivek, Chabada - Ton, Marek, Štrba - Špaňhel, Kašpařík, Netík, od 41. navíc Vopat. Trenéři: Výborný a Jelínek.
Goals and assists: 21. Janků (Jenáček, Bauer), 22. Jenáček (Janků, Steiner), 26. Dubec (Zdráhal, Rob), 40. Květnoň (Demel, R. Hruška) - 1. Sivek (Chabada), 38. Ton (Marek), 50. Špaňhel (Netík). Referees: Mikula - Gebauer, Lederer. Penalties: 7:10, navíc Horák, Brincko - Netík všichni 10 min. Power play goals: 3:0. Attendance: 2456.