19.11.2004 - Aleš Koňařík

Sparta nestačila na Valachy a podlehla 2:5

round 23, Friday 19.11.2004
Valašský hokejový klub: Čechmánek - Klesla, Frolo, Jaškin, Gřegořek (41. Horák), Němec, Gýna - Veselý, Brabenec, Somík - Pavliš, Vlach, Selingr - Radivojevič, Vak, Demel - R. Hruška, Korotvička. Trenéři: Stavjaňa a Neliba.
HC Sparta Praha: Pöpperle - Majeský, Richter, Pilař, Hanzlík, Schnábel, L. Procházka, Dobroň, Jan Hanzlík - Chabada, J. Marek, Ton - P. Nedvěd, D. Výborný, Hlaváč - Olesz, Broš, Kotrla - Netík, Sivek, Kašpařík. Trenéři: Lener, Gudas a Jelínek.
Goals and assists: 20. Gřegořek (Somík), 20. Vak (Demel, Radivojevič), 35. Somík (Klesla), 37. Veselý, 59. Selingr (Radivojevič) - 45. Chabada (Netík), 60. Kotrla (Hlaváč (Majeský). Referees: Homola - Hejduk, Křivský. Penalties: 12:13, navíc Radivojevič (Vsetín), Schnábel, Sivek (oba Sparta) 10 min., Demel (Vsetín) do konce utkání. Power play goals: 1:0. Attendance: 3481.