SF2,
Valašský hokejový klub: Čechmánek - Tesařík, A. Stavjaňa, Veber, Zubíček, Srdínko, Divíšek - Broš, Stantien, Galkin, Padělek, Sršeň, Dopita, Kratěna, Kapusta, Bělohlav, Beránek.
HC Sparta Praha: Hnilička - Ptáček, Kučera, Kročák, Adam, Burda, Vykoukal - Kverka, Zelenka, Žemlička, Chabada, J. Hlinka, Kalla, Duda, T. Jelínek, Sivek, M. Hlinka, P. Nedvěd.
Goals and assists: 34. Bělohlav (Dopita), 40. Sršeň (Beránek, Kapusta), 60. Dopita (Bělohlav) - 36. Sivek (T. Jelínek). Referees: Rejthar - Barvíř, Blümel. Penalties: 5:5, navíc P. Nedvěd (SPA) osobní trest do konce utkání, Kučera (SPA) desetiminutový osobní trest ve hře. Power play goals: 1:0. Shorthanded goals: 1:0. Attendance: 5300. Shots on goal: 38:26. Scoring sequence: 1:0, 1:1, 3:1.