round 9,
HC Sparta Praha - Valašský hokejový klub SPA - VSE
HC Sparta Praha: Bříza - Dobroň, Hanzlík, Holý, Kroupa, Ptáček, Rebolj, Zábranský - Broš, Chabada, Duda, Hlinka, Kratěna, Martinec, Novák, Sivek, Vůjtek, Žemlička.
Valašský hokejový klub: Kameš (12. Pešat) - Jaškin, Kuboš, Nedoma, Srdínko, Tesařík, Zubíček, Štrbák - Dopita, Hudler, Jantovský, Lipianský, Pardavý, Sochor, Stantien, Tomajko, Veselý, Žajgla.
Goals and assists: 4. Hlinka (Žemlička, Vůjtek), 8. Žemlička (Ptáček, Hlinka), 9. Chabada (Martinec, Vůjtek), 10. Kratěna (Ptáček, Hlinka), 11. Vůjtek (Chabada, Martinec), 25. Martinec (Zábranský, Žemlička) - 11. Tomajko, 29. Jaškin (Štrbák, Stantien), 49. Dopita (Tesařík), 52. Pardavý (Dopita, Tesařík). Referees: Minář - Kostka, Český. Penalties: 3:3. Attendance: 3552.

Buy tickets for the quarterfinal here!

ZACK KASSIAN JOINS SPARTA