16.09.2005 - Vojtěch Gibiš, Václav Trávníček

Sparta obrátila zápas i ve Vsetíně

round 4, Friday 16.9.2005
Valašský hokejový klub: Hovi - Luža, Bauer, Spitzer, Horák, F. Štefanka, Nedbálek, Hrabal - Tomík, Stantien, Demel - Bacul, Beck, Gorev - Květoň, Steiner, Dubec - Sakrajda, R. Hruška, O. Hruška. Trenéři: Jeřábek a Kopřiva.
HC Sparta Praha: Schwarz - Hlavačka, Stehlík, Jan Hanzlík, Vykoukal, Dobroň, Toman - Ton, Marek, Štrba - O. Kratěna, Jakub Šindel, Kašpařík - Netík, Špaňhel, Zelenka. Trenéři: Jaromír Šindel, Doležal a Volek.
Goals and assists: 3. Dubec (Steiner), 8. Tomík (Stantien), 28. Stantien (Tomík) - 32. Marek (Ton), 48. O. Kratěna (Marek, Ton), 60. Hlavačka (O. Kratěna), 64. Hlavačka (Ton). Referees: Polák - Klein, Dřínovský. Penalties: 6:8. Power play goals: 0:1. Shorthanded goals: 0:1. Attendance: 3525.