20.02.2005 - Aleš Koňařík, Vojtěch Gibiš

Ve Vsetíně padlo deset branek

round 49, Sunday 20.2.2005
Valašský hokejový klub: Žigárdy - Jaškin, Frolo, Chvátal, Němec, Spitzer, M. Horák, Jindra, Hrabal - Dubec, Vlach, Selingr - R. Hruška, Vak, Demel - Korotvička, Musil, Hřebejk - Havíra, R. Hubáček, Badiura. Trenéři: Stavjaňa a Neliba.
HC Sparta Praha: Bříza - Richter, J. Řezníček, Majeský, Melichar, Jan Hanzlík, Pilař, Dobroň, Schnábel - Olesz, Marek, Chabada - Broš, Kratěna, Hlaváč - Havlát, D. Výborný, Kašpařík - Netík, Dragoun, Sivek. Trenéři: Lener, Gudas a Jelínek.
Goals and assists: 19. R. Hruška (Demel), 46. Korotvička (Hřebejk), 51. Demel (Vak) - 3. Chabada (Havlát, Sivek), 16. Pilař (Broš, D. Výborný), 20. Marek (Olesz, Chabada), 25. Havlát, 28. Broš (Hlaváč, Kratěna), 51. D. Výborný (Marek, Hlaváč), 52. Chabada (Marek). Referees: Rönnmark (Švéd.) - Český, Kostka. Penalties: 9:8, J. Řezníček (Sparta) 10 min. Power play goals: 0:4. Attendance: 2065.

Buy tickets for the quarterfinal here!

ZACK KASSIAN JOINS SPARTA