round 8,
HC Sparta Praha - Valašský hokejový klub SPA - VSE
HC Sparta Praha: Bříza (28.-29. Přikryl) - Jan Hanzlík, Srdínko, F. Ptáček, Šrek, Richter, Jiruš, Slavík - Branda, Broš, Tomajko - Zelenka, P. Martinec, Žemlička - Tomík, Leška, Havelka - Vondráček, Kašpařík, Špaňhel.
Valašský hokejový klub: Biegl - Luža, J. Polák, Bartek, Němec, Kuboš, B. Ptáček - Vampola, Stantien, Demel - Kucharczyk, Hudler, Valko - Dubec, Vak, Ambruz - Kotásek, Korotvička, Sochor
Goals and assists: 2. Leška (Richter), 20. F. Ptáček (Broš, Tomajko), 34. Špaňhel (Tomajko, Kašpařík), 57. Havelka (Richter) - 3. Korotvička (Sochor), 16. Hudler (Vak), 42. Ambruz, 60. Ambruz (Hudler). Referees: Turčan - Barvíř, Blümel. Penalties: 4:9, navíc Luža (Vsetín) 10 min. Power play goals: 2:0. Attendance: 4864.